wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna1 » Kontakt

Kontakt

Witamy serdecznie na stronie naszej firmy


Miło nam Państwa powitać, wprowadzając Was w świat jedynych w swoim rodzaju lamp – nowoczesnych, oryginalnych, efektywnych i takich, które doskonale wypełnią przestrzeń Państwa domów, biur, sklepów i innych powierzchni, łączących w sobie piękno, funkcjonalność i trwałość na wiele długich lat. Oferujemy produkty z najwyższej półki, które spełniają potrzeby i oczekiwania nawet najbardziej wymagającej klienteli.

Dla większości z nas oświetlenie stanowi ważny element każdego pomieszczenia – dobre światło przy biurku, jasna lampa w kuchni, efektywne żyrandole w salonie. Każde miejsce potrzebuje odpowiedniej aranżacji, a taką z naszą pomocą mogą Państwo uzyskać.

Zapraszamy serdecznie do zwrócenia uwagi na naszą ofertę. Mamy nadzieję, że bogaty wachlarz produktów pozwoli Państwu wybrać takie oświetlenie, które okaże się być rozwiązaniem trafionym w dziesiątkę. Państwa zadowolenie to nasz sukces. Dbamy o klientów i mamy nadzieję, że nasza firma to godny uwagi partner, który zapewni Państwu atrakcyjne ceny, produkty najlepszych marek i zadowolenie, będące wartością priorytetową.

 

W celu usprawnienia kontaktu udostępniamy Państwu formularz, przez który mogą Państwo w łatwy sposób wysłać zapytanie do naszego sklepu.

Czekamy na kontakt z Państwem:

godziny otwarcia:
pn - pt: 8.00 - 17.00
sobota: 9:00 - 13:00


 

DZIAŁ HANDLOWY
tel: (+48) 85 688 17 76 (wew. 1)
email: biuro@modnalampa.pl

REKLAMACJE
tel: (+48) 85 688 17 76 (wew. 2)
email: biuro@modnalampa.pl
Imię i nazwisko:

Numer telefonu:

Adres e-mail:

Treść wiadomości:


Przejdź do strony głównej